MË TË VESHURA SEÇ DUHET/ Bikinit më të "çuditshme" që vajzat e njohura shqiptare veshën këtë verë (FOTO) - AlpeGossip
MË TË VESHURA SEÇ DUHET/ Bikinit më të “çuditshme” që vajzat e njohura shqiptare veshën këtë verë (FOTO)

MË TË VESHURA SEÇ DUHET/ Bikinit më të “çuditshme” që vajzat e njohura shqiptare veshën këtë verë (FOTO)

Teksa në plazh pjesa më e madhe e tyre zgjedhin të zhvishen dhe të tregojnë sa më shumë linjat trupore, këto këngëtare shqiptare kanë zgjedhur të dalin më të veshura seç duhet.

Beatrix Ramosaj, Enca dhe Kida kanë veshur bikini me mëngë të gjata. Pavarësisht trendit të ‘çuditshëm’ vajzat duken shumë tërheqëse dhe ja kanë dalë të realizojnë foto shumë të bukura.