MOT I VRANËT? Vajza e Sonila Meços na jep idenë perfekte se si të kalojmë një fundjavë të ftohtë (FOTO) – AlpeGossip
MOT I VRANËT? Vajza e Sonila Meços na jep idenë perfekte se si të kalojmë një fundjavë të ftohtë (FOTO)

MOT I VRANËT? Vajza e Sonila Meços na jep idenë perfekte se si të kalojmë një fundjavë të ftohtë (FOTO)

Koha në dimër nuk na jep shumë mundësi për aktivitete gjatë ditës, kështu që jemi të detyruar të qëndrojmë në shtëpi. Por duket se zgjidhjen perfekte per ditët e ftohta të fundjavës e ka vogëlushja e moderatores së njohur, Sonila Meço. Moderatoja ka publikuar një foto në ‘Instagram’ të vajzës së saj dhe ka shkruajtur: “Amaris çfarë do të bësh sot, si ditë e shtunë e me këtë mot të vranët? Më lër të mendohem tha…dhe e gjej kështu. Dhe në fakt, tuta, ngrohtë, telekomandë, kufje në vesh”. Amaris ka gjetur zgjidhjen më klasike dhe ka preferuar të kalojë kohë me mamanë e saj në ambientin e ngrohtë të shtëpisë.