U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon emrin e djalit – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon emrin e djalit

U BËNË PRINDËR PËR HERË TË PARË/ Bashkëshortja e Gaz Pajës zbulon emrin e djalit

Aktori i njohur Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi u bënë prindër për herë të parë. Ira solli në jetë një djalë.

Ndërkohë, lindja e djalit të tyre e ka lumturuar pafund çiftin. Pa humbur kohë, Ira ka publikuar foto nga spitali, si dhe ka zbuluar emrin e vogëlushit.

“Na e mbushe zemrën plot Dard. I bekuar qofsh”,-shkruan Ira në Instagram. Gazi dhe Ira kurorëzuan lidhjen e tyre në martesë më 1 qershor të këtij viti në një ceremoni madhështore.

dard.png

dard1.jpg