PAS MARTESËS NË LAS VEGAS/ Joleza Koka nënë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
PAS MARTESËS NË LAS VEGAS/ Joleza Koka nënë për herë të parë (FOTO)

PAS MARTESËS NË LAS VEGAS/ Joleza Koka nënë për herë të parë (FOTO)

Ish-kryetarja e FRESSH, Joleza Koka, po pret fëmijën e saj të parë.

Burime për “Gazeta Shqiptare” bëjnë me dije se Joleza, e cila po qëndron prej pak kohësh larg vëmendjes mediatike, do të bëhet nënë së shpejti.

E kontaktuar nga “Gazeta Shqiptare”, Joleza nuk e ka pohuar dhe as nuk e ka mohuar një lajm të tillë.

View this post on Instagram

Cheers to fairy tales ♥️

A post shared by jk (@joleza) on

 

“Janë gjërat e mia personale, preferoj t’i mbaj private”.

Dy vite më parë, ajo kurorëzoi historinë e dashurisë me ish-aktivistin e Lëvizjes Mjaft dhe ish-Drejtorin e Rinisë në Ministrinë e Arsimit, Laert Koka.

Martesa u krye në një ceremoni private në Las Vegas, i njohur për legjislacionin liberal dhe shprehjen: “Çfarë ndodh në Las Vegas, mbetet në Las Vegas”.