‘Do ja haj c*cën Era Istrefit’, Real 1 hakmerret me Faton Shoshin duke e provokuar keq fare… (VIDEO) – AlpeGossip
‘Do ja haj c*cën Era Istrefit’, Real 1 hakmerret me Faton Shoshin duke e provokuar keq fare… (VIDEO)

‘Do ja haj c*cën Era Istrefit’, Real 1 hakmerret me Faton Shoshin duke e provokuar keq fare… (VIDEO)

Teksa menduam se djemtë bënë “armëpushim” dhe ranë në qetësi, situata është ndezur sërish, këtë herë nga pala Blunt dhe Real 1.

Ky i fundit nuk ndalet së targetuari menaxherin e njohur Faton Shoshin dhe me videon e mbrëmshme i ka habitur të gjithë.

“Po dua të haj ndonjë cicë, mu ka tek sonte, po dua t’ja haj cicën Era Istrefit”, dëgjohet të thotë Real 1 në videon e postuar në Instastory, referuar pjesës së tij në këngën “Qika jeme”.

Kujtojmë që Fatoni dhe Era Istrefi kanë qenë së fundmi shumë të përfolur për ndarjen e tyre si nga ana personale dhe profesionale.

Kjo e fundit nuk është përfshirë në sherrin e djemve dhe as ka reaguar ndonëse i është përmendur emri.

Në sherrin Blunt & Real 1 dhe labelit Redbox, Real 1 ka pasur gjithnjë nën shënjestër Faton shoshin ku vetëm pak ditë më parë e ofendonte me fjalor eksplicit, ç’ka bëri që menaxheri t’i shkonte edhe në shtëpi.