TJETËR SKANDAL/ Khloe Kardashian po akuzohet se ka bërë seks me kunatin dhe ne refuzojmë ta besojmë – AlpeGossip
TJETËR SKANDAL/ Khloe Kardashian po akuzohet se ka bërë seks me kunatin dhe ne refuzojmë ta besojmë

TJETËR SKANDAL/ Khloe Kardashian po akuzohet se ka bërë seks me kunatin dhe ne refuzojmë ta besojmë

Ajo mund ta quajë vëlla dhe mik shumë të mirë, por fansat janë të një mendimi krejt ndryshe për marrëdhënien e Khloe Kardashian me Scott Disick.

Ish-bashkëshorti i Kourtney Kardashian ka ditëlindjen, dhe një postim i Khloe-s ka bërë që fansat të mendojnë se mes tyre ka diçka më tepër se shoqërore.

“Refuzoj të besoj se ata nuk kanë bërë kurrë seks të dy”, shkruan një fans në postimin e Khloe-s.

Kjo e fundit ka bërë dedikim më prekës për Scott, duke e quajtur “vëlla” apo duke thënë se “jemi më bashkë se kurrë”:

“Jam krenare të them se ti je vëllai im dhe gjithashtu një nga miqtë e mi më të mirë! Kalofsh ditëlindjen më të mirë Lord”.

Khloe me siguri e ka lexuar akuzën e fundit dhe madje ka komentuar në komentin e ndjekësit që supozon se ajo ka bërë seks me ish-kunatin.

Scott Disick është shumë i afërt me motrat Kardashian, veçanërisht Khloe-n. Kur kjo e fundit u nda nga Tristan, pas skandalit të tradhtisë, ai publikoi një foto seksi të saj si për t’ i treguar ish-partnerit se çfarë kishte humbur!

View this post on Instagram

Been waiting all week to post this #wcw

A post shared by Scott Disick (@letthelordbewithyou) on