DUKET SI NË TË 20-TAT/ Grida Duma do t’ju lë gojë hapur me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI NË TË 20-TAT/ Grida Duma do t’ju lë gojë hapur me pamjen e re (FOTO)

DUKET SI NË TË 20-TAT/ Grida Duma do t’ju lë gojë hapur me pamjen e re (FOTO)

Ish-deputetja Grida Duma është konsideruar gjithmonë si një ndër femrat më të bukura në politikën shqiptare. Ajo ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me jetën e saj private dhe pamjen dhe është komentuar shumë në media.

Mirëpo, ndonëse të gjithë jemi mësuar që Gridën ta shohim gjithmonë me flokët e zeza dhe me onde së fundmi të gjithë janë habitur nga ndryshimi që ajo ka bërë në pamje.

Në disa foto të publikuara së fundmi, shihet se Grida ka vendosur që të lyejë flokun me fije bjonde të cilat i kanë dhënë një nuancë lajthie. Siç shihet Gridës i shkon shumë kjo ngjyrë e cila është pëlqyer shumë dhe nga fansat.