UJË DHJE SAPUN/ Ja si duket Rudina Dembacaj pa grim dhe pa filtra - AlpeGossip
UJË DHJE SAPUN/ Ja si duket Rudina Dembacaj pa grim dhe pa filtra

UJË DHJE SAPUN/ Ja si duket Rudina Dembacaj pa grim dhe pa filtra

Për shkak të profesionit të saj, Rudina Dembacaj është e detyruar që gjithmonë të mbajë make up.

Në dalejt e saj publike ajo shfaqet e kuruar me grim skenik dhe rrallë ndodh ta shohim natyrale.

Megjithatë, për të gjithë kuriozët, tani është koha ta shihni.

Vetë aktorja ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet pa pikë grimi në fytyrë dhe pa filtra.

Kujtojmë se kohët e fundit Rudina është kthyer në një personazh shumë të komentuar në media për shkak të lidhjes së saj me Mark Frrokun.

Në fillim të këtij viti ajo konfirmoi lidhjen e re dhe të shumtë ishin ata që e kundërshtuan.