“FAMILJA NUK ISHTE DAKORD”/ Këngëtarja e njohur, banorja e dytë e Big Brother VIP – AlpeGossip
“FAMILJA NUK ISHTE DAKORD”/ Këngëtarja e njohur, banorja e dytë e Big Brother VIP

“FAMILJA NUK ISHTE DAKORD”/ Këngëtarja e njohur, banorja e dytë e Big Brother VIP

Sheila Haxhiraj është banorja e dytë që ka hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri të “Big Brother VIP”. Këngëtarja tregoi se familja e saj nuk ka qenë dakord, por asaj i duket një eksperiencë sfiduese.

“Kam vendosur të vij në Big Brother VIP sepse më duket një eksperiencë sfiduese. Një nga gjërat që do më mungojë është thjesht studio, muzika. Familja nuk ka qenë shumë dakord se mamin e kam pak kritike… Vëllai i Madh, të lutem, kur të jemi aty brenda, të jesh i duruar për kërkesat që do të kemi aty brenda. Jam gati.”

Fjalët e fundit të Sheilës para se të hynte në shtëpinë e Big Brother Vip ishin: “Do më marrë malli për familjen, miqtë e dashur, dashamirësit. E di që kanë shumë besim tek unë dhe e di që do ja dal në të gjithë këtë gjë.”