Urimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta! Poston… (FOTO) – AlpeGossip
Urimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta! Poston… (FOTO)

Urimin më të çuditshëm për “Shën Valentin” e ka bërë Rezarta Shkurta! Poston… (FOTO)

Këngëtarja Rezarta Shkurta është treguar ironike në postimin e saj për festën e “Shën Valentinit”.
Rezarta ka postuar në “Instastory” disa pjesë nga fjalimet e kryeministrit Rama ku një nga fjalët që përmendet shpesh është “Ti biem fort, bam, apo të godasim”.

Mesa duket ky ‘urim’ i këngëtares ka disa nota ironie dhe nuk i drejtohet aspak dashurisë në çift, por “dashurisë” ndaj njerëzve dhe individëve në përgjithësi.