“SA MË KA MARRË MALLI”/ Ledri Vula surprizon miqtë e tij në “Big Brother VIP” – AlpeGossip
“SA MË KA MARRË MALLI”/ Ledri Vula surprizon miqtë e tij në “Big Brother VIP”

“SA MË KA MARRË MALLI”/ Ledri Vula surprizon miqtë e tij në “Big Brother VIP”

Dj PM dhe Dagz kanë kërkuar vazhdimisht që të takojnë mikun e tyre, Ledri Vulën në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Ata u kanë treguar banorëve për miqësinë shumë vjeçare me Ledrin. “Na kanë marrë malli të rrimë në lokalin ku rrimë bashkë gjithmonë, të dëgjojmë këngën e tij para se të publikohen”, u shpreh Pajtimi në dhomën e rrëfimit.

Sot, këngëtari hyri në shtëpi dhe u çmall me miqtë e tij, ndërsa më vonë takoi të gjithë banorët, ndërsa nuk ngurroi të komplimentonte Beniadën. “Je shumë e mirë”, i tha ai modeles kur e takoi.