NUK ËSHTË TAKUAR ME LUIZIN DHE KIARËN/ Efi jep arsyen e PAPRITUR – AlpeGossip
NUK ËSHTË TAKUAR ME LUIZIN DHE KIARËN/ Efi jep arsyen e PAPRITUR

NUK ËSHTË TAKUAR ME LUIZIN DHE KIARËN/ Efi jep arsyen e PAPRITUR

E ftuar në “S’e luan Topi”, ish banorja e Big Brother Vip 2, Efi ka folur në lidhje me raportin e saj me Luizin dhe Kiarës pas përfundimit të spektaklit.

Ajo tregoi se nuk ka komunikuar me ta sepse “u duhet kohë” për të reflektuar.

“Jo më Kiarën nuk jam takuar. Njerëzit kanë nevojë për kohën e tyre dhe unë jam e lirë t’ju jap njerëzve kohë sa të duan dhe kështu është diçka që nuk më shqetëson. Prapë se prapë e di se është shumë herët për të folur për këtë pjesë. Janë të angazhuar, pavarësisht se Luizi është më tepër. Edhe Kiara e angazhuar është, kshuqë i duhet kohë, ka të gjithë kohën e botës”, tha Efi në lidhje me raportin me çiftin Kiara-Luiz.