TË FTUARIT NUK I SHKOJNË PËR DARKË NË SHTËPI/ Arbana Osmani fton fansat – AlpeGossip
TË FTUARIT NUK I SHKOJNË PËR DARKË NË SHTËPI/ Arbana Osmani fton fansat

TË FTUARIT NUK I SHKOJNË PËR DARKË NË SHTËPI/ Arbana Osmani fton fansat

Arbana Osmani ka përgatitur një darkë speciale mbrëmjen e sotme në shtëpinë e saj. Moderatorja ka ftuar stafin e emisionit të saj “Dua të të bëj të lumtur”, mirëpo ata nuk i kanë ardhur në kohë dhe Arbana është ankuar. Moderatorja ka postuar disa video ku tregon tavolinën e shtruar me gjithë të mirat e të dekoruar shumë bukur dhe fton fansat t’i bashkohen për darkë.

“Kush do vijë për darkë në vend të stafit tim?”, shkruan Arbana.

Megjithatë më vonë të ftuarit kanë shkuar në shtëpinë e Arbanës dhe moderatorja ka postuar një foto duke uruar Krishtlindjet.