ME FUSTAN TË KUQ QË JA TREGON TË GJITHA/ Tayna i lë të gjithë gojëhapur – AlpeGossip
ME FUSTAN TË KUQ QË JA TREGON TË GJITHA/ Tayna i lë të gjithë gojëhapur

ME FUSTAN TË KUQ QË JA TREGON TË GJITHA/ Tayna i lë të gjithë gojëhapur

Tayna është kthyer në një ndër reperet më të suksesshmë të estradës shqiptare. Ajo është shumë e komentuar si në media ashtu dhe në rrjete sociale, ku bën namin me fotot dhe videot e postuara vazhdimisht.

Reperja gjithmonë shfaqet shumë provokuese dhe e kuruar deri në detaje. Ajo merr kështu vëmendjen e të gjithëve duke u komentuar dhe pëlqyer së tepërmi nga fansat. Në rrjetin social të Instagramit, Tayna numëron 1 milionë ndjekës, të cilët i ka arritur kryesisht brenda një viti.

Ditën e sotme, ajo ka publikuar një foto e veshur me një fustan të kuq dhe i ka lënë të gjithë gojëhapur. Fustani në fjalë është i çarë  anash dhe i vë në pah të gjithë kofshën, sidomos pasi Tayna ka marrë dhe një pozë shumë provokuese.