Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës “Në Kurthin e Piter Pan”? (FOTO) – AlpeGossip
Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës “Në Kurthin e Piter Pan”? (FOTO)

Detaji që nuk u vu re, çfarë ndodhi mes Alketës dhe të ftuarës “Në Kurthin e Piter Pan”? (FOTO)

E ftuar këtë herë në Kurthin e Piter Pan, ka qenë këngëtarja shumë e dashur Eli Fara.

Ama një xing në veshje ndodh shpeshherë me VIP-at që kujdesen të ndjekin modën.

Një ngjarje e tillë ka ndodhur edhe në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’ ku edhe pse shumica prej nesh nuk e ka vënë re, moderatorja e emisionit Alketa Vejsiu dhe e ftuara, këngëtarja Eli Fara kanë pasur gati gati të njëjtin stil veshjeje, madje dhe të njëjtat këpucë.

Ato kishin zgjedhur që të dyja të visheshin me të njëjtin model xhaketash, ku detaji i vetëm që ndryshonte ishte thjesht dizajni.

Përveç veshjes ajo që ra në sy ishte se të dyja e kishin kombinuar atë me stileto ngjyrë gold, disa këpucë këto që po preferohen nga një numër i madh Vip-ash kohët e fundit.