Pasi postoi FOTON pas lindjes, fansat SIKLETOSIN Amin: Kujdes me thinjat… – AlpeGossip
Pasi postoi FOTON pas lindjes, fansat SIKLETOSIN Amin: Kujdes me thinjat…

Pasi postoi FOTON pas lindjes, fansat SIKLETOSIN Amin: Kujdes me thinjat…

U bë kohë që Amarda Toska është larguar nga televizioni për tu kujdesur për biznesin e saj.

Vetëm pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të dytë dhe në jetë solli vajzën e saj që e pagëzoi me emrin Sia.

Siç duket dhe nga foto Ami është në super formë.

Menjëherë pas postimin, fansat i kanë komentuar Amit duke e komplimentuar që ka ardhur në formë shumë shpejt, por ka dhe nga ata që nuk i kursejnë kritikat. Njëra prej tyre është treguar më e vëmendshme dhe i thotë: “Kujdes thinjat se të duken shumë”./AlpeNews.al