Lori Hoxha sërish në ekran... Çfarë po paralajmëron (FOTO) - AlpeGossip
Lori Hoxha sërish në ekran… Çfarë po paralajmëron (FOTO)

Lori Hoxha sërish në ekran… Çfarë po paralajmëron (FOTO)

Siç rrallë herë ndodh, mbrëmjen e djeshme Lori Hoxha ka qenë pjesë e emisionit maratonë dedikuar ndarjes së çmimeve ‘Oscar’.
Krah komenteve të saj për filmat ajo ka spikatur dhe për pamjen e saj. Deri më tani Lori nuk ka zhgënjyer asnjëherë dhe këtë herë ajo ishte në lartësinë e duhur.

E veshur me një fustan të bardhë me pupla, Lori ka shkëlqyer. Këtë eksperiencë ajo eka shijuar maksimalishta sa që sugjeron ta ripërsëritë.

‘Mbrëmë ishte shumë qejf, ta përsëritim sërish këtë ndonjëherë….’,  shkruan ajo në foto e publikuar shkëputur nga mbrëmë.