"ÇMENDURI"/ Fansi i zjarrtë gdhend në trup portretin e Era Istrefit (FOTO) - AlpeGossip
“ÇMENDURI”/ Fansi i zjarrtë gdhend në trup portretin e Era Istrefit (FOTO)

“ÇMENDURI”/ Fansi i zjarrtë gdhend në trup portretin e Era Istrefit (FOTO)

Ndonjëherë, “çmenduria” e fansave për personazhet e njohur të showbiz-it i kalon pritshmëritë tona.

Nuk është hera e parë që kemi parë fansa të gdhendin në trup portretin e personit që adhurojnë , mirëpo çdo tatuazh na surprizon çdoherë njësoj.

Radhën këtë herë e kishte këngëtarja e famshme shqiptare, Era Istrefi.

Ajo është surprizuar nga një fans i flaktë, i cili ka vendosur të mbajë përjetë në lëkurën e tij portretin e këngëtares.

Era e ka publikuar në InstaStory-n e saj foton e tatuazhit, i cili është relizuar me ngjyra dhe duket tepër i bukur.

E suprizuar dhe sigurisht e lumtur nga ky gjest, këngëtarja shkruan krahas postimit:

“Dashuria është e vërtetë! Dashuri fansash”

Si ju duket tatuazhi?