“MOS MË BEZDIS…”/ Vajza e vogël e Miriamit dhe Albanit kërkon ta lënë në qetësinë e saj (FOTO) – AlpeGossip
“MOS MË BEZDIS…”/ Vajza e vogël e Miriamit dhe Albanit kërkon ta lënë në qetësinë e saj (FOTO)

“MOS MË BEZDIS…”/ Vajza e vogël e Miriamit dhe Albanit kërkon ta lënë në qetësinë e saj (FOTO)

Miriam dhe Ameli kthehen në shtëpi, publikojnë foto nga fluturimi i tyre
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar.

Vajza e tyre, Ameli, pak nga pak po rritet dhe dyshja gjithmonë publikon disa nga momentet që kalojnë bashkë me vajzën e tyre.

Edhe sot në ‘Instagram’, Miriam ka postuar një foto ku Ameli është duke lexuar një revistë.

Në të ajo shkruan: “Kur i flas më thotë, mami të lutem mos më bezdis se po lexoj”. Miriam dhe Ameli janë duke u kthyer në shtëpi dhe duket se po e shijojnë fluturimin e tyre.