“MISS PEJA” pranon të martohet me Kaubojsin 80 vjeçar, live në emision (VIDEO) – AlpeGossip
“MISS PEJA” pranon të martohet me Kaubojsin 80 vjeçar, live në emision (VIDEO)

“MISS PEJA” pranon të martohet me Kaubojsin 80 vjeçar, live në emision (VIDEO)

Diçka e paparë ka ndodhur këtë të diele në emisonin “Kojshia Show”.

Manekeni 80 vjeçar ia shprehu hapur dashurinë Ish Miss Pejës dhe i propozoi martesë.

Reagimi i saj i ka befasur të gjithë.