“NUK ÇOHEM DOT NGA KREVATI SE MË DEL CLAUDIO PA BLUZË”/ A e pëlqen Antonela konkurrentin? – AlpeGossip
“NUK ÇOHEM DOT NGA KREVATI SE MË DEL CLAUDIO PA BLUZË”/ A e pëlqen Antonela konkurrentin?

“NUK ÇOHEM DOT NGA KREVATI SE MË DEL CLAUDIO PA BLUZË”/ A e pëlqen Antonela konkurrentin?

Antonela dhe Claudio kanë kaluar shumë kohë me njëri-tjetrin në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Për një pjesë të banorëve dhe publikut, mes tyre ka pëlqim, por Antonela këmbëngul se Claudio nuk është tipi i saj.

“Nuk më tërheq, nuk e di pse më ngjitet gjatë gjithë kohës. Nuk çohem dot nga krevati se më del Claudio pa bluzë, duke treguar abdominalin”, tha konkurrentja, duke shkaktuar të qeshura në shtëpi.

Big Mama thotë se ata pëlqehen, ndërsa Antonela me shaka thotë “të paktën të ishte pak më i gjatë”.