THYEJNE RRJETIN/ Tayna dhe Dafina publikojnë këngën e re – AlpeGossip
THYEJNE RRJETIN/ Tayna dhe Dafina publikojnë këngën e re

THYEJNE RRJETIN/ Tayna dhe Dafina publikojnë këngën e re

Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë publikuar pak më parë këngën e tyre të re që i solli për herë të parë në bashkëpunim e që po pritej me padurim nga fansat.

Kënga ka thyer rrjetin duke arritur mijëra shikime vetëm pak minuta pas publikimit.

Projekti mban titullin “Bye bye” dhe tekstin e ka shkruar Tayna.

E veçana e këtij projekti është se ndahet në dy pjesë.

Në pjesën e dytë të këngës përveç Taynës, bën rap edhe Dafina.

Dy vajzat shfaqen shumë atraktive dhe videoklipi është shumë i veçantë.