“E KISHA FIKSIMM MË KISHTE FIKSIM…”/ Rudina Dembacaj flet për dashurinë e parë platonike: Sot e kam shumë mik – AlpeGossip
“E KISHA FIKSIMM MË KISHTE FIKSIM…”/ Rudina Dembacaj flet për dashurinë e parë platonike: Sot e kam shumë mik

“E KISHA FIKSIMM MË KISHTE FIKSIM…”/ Rudina Dembacaj flet për dashurinë e parë platonike: Sot e kam shumë mik

Ndër të ftuarat e sotme në emisionin “Jo Vetëm Modë” ishte edhe Rudina Dembacaj, e cila gjatë një loje me pyetje të fshehta, i qëlloi pyetja: “Fiksimi juaj në adoleshencë?”

Me sinqeritetin që e karakterizon, Rudina rrëfeu se në adoleshencë ka pasur një dashuri platonike. Ai quhet Ledi dhe sot e ka mik shumë të mirë.

Kam pasur dashurinë time të parë platonike”, -tha Rudina, duke shtuar, “E përshëndes, e kam shumë mik sot. Është në Itali, ka një familje të mrekullueshme. E kisha fiksim, më kishte fiksim, shiheshim nga larg. Quhet Ledi.