XHEPAT PLOT/ Shihni se si Noizy shpenzon 175 mijë euro brenda ditës (FOTO) – AlpeGossip
XHEPAT PLOT/ Shihni se si Noizy shpenzon 175 mijë euro brenda ditës (FOTO)

XHEPAT PLOT/ Shihni se si Noizy shpenzon 175 mijë euro brenda ditës (FOTO)

Ai është padyshim një prej reperëve më të suksesshëm në S hqipëri dhe sigurisht një prej artistëve me një bazë të madhe fansash.

Nga gjithë suksesi që ka korrur ndër vite nuk habitemi të dimë se reperi ka disa qindra mijëra euro në llogarinë e tij bankare.

Së fundmi, faqja “What they wearin” ka publikuar një fotografi të reperit ku shfaqet me një orë të shtrenjtë dore.

Ora është e markës ‘Richardmille’ dhe kushton plot 175.000 euro.

Siç duket të ardhurat e mira nga muzika,e kanë ndihmuar reperin të ketë një jetë mjaft luksoze