PAJTIMI NUK I NDAHET SARËS/ Shkon dhe shtrihet tek krevati i saj dhe… – AlpeGossip
PAJTIMI NUK I NDAHET SARËS/ Shkon dhe shtrihet tek krevati i saj dhe…

PAJTIMI NUK I NDAHET SARËS/ Shkon dhe shtrihet tek krevati i saj dhe…

Pajtimi duket se po afrohet dita ditës me Sarën. Pasi mbrëmë i shprehu pëlqimin, sot ai shkoi dhe u shtri pranë saj në krevat dhe fjeti aty.

Më vonë Pajtimi i kërkoi dhe një përqafim Sarës teksa ajo po bënte punët e shtëpisë.

Pajtimi ose siç njihet ndryshe Dj PM shfaqi që në momentet e para të hyrjes në “Big Brother VIP” pëlqimin për blogeren Sara Berisha. Që nga ai moment ai nuk ka hezituar që të ngacmojë dhe provokojë Sarën lidhur me këtë aspekt.

“Jam tepër xheloz, a mund të di me sa djem nga Tirana ke dalë?”, e pyeti dje Pajtimi Sarën. Sara nga ana tjetër u tregua e sinqertë duke u përgjigjur: Nuk kam pasur një lidhje, vetëm njohje.

“Të pëlqej se je femër e brishtë, nuk guxoj të të ndryshoj”, i tha ai.