"ORDINERE SHUMË SHPEJT MË TRADHËTOVE/ Publikohen mesazhet e Luanës (FOTO) - AlpeGossip
“ORDINERE SHUMË SHPEJT MË TRADHËTOVE/ Publikohen mesazhet e Luanës (FOTO)

“ORDINERE SHUMË SHPEJT MË TRADHËTOVE/ Publikohen mesazhet e Luanës (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja, Luana Vjollca është shumë e komentuar në media për anën profesionale, jetën private, por edhe për marrëdhënien me motrën e saj, Marinën.

Kjo e fundit postoi sot një foto me motrën e tyre të madhe, Lirën ku shkruante: “Jam unë e preferuara e lalit tani”.

Kjo fjali e bëri xheloze Luanën e cila i komentoi: “Do ju rraf me shpulla”.

“S’ke faj, të kuptoj kur s’je më e preferuara”, iu përgjigj Marina.

Pas kësaj Luana ka vendosur të publikojë mesazhet ku tregon se Lira i ka thënë që është e preferuara e saj.

“Nderkohe e verteta Marina rri nashi aty. Lira te dua jeta”, shkruan Luana krah postimit.