Alketa Vejsiu ÇMEND plazhet e Afrikës, si rrallëherë publikon FOTO me bikini – AlpeGossip
Alketa Vejsiu ÇMEND plazhet e Afrikës, si rrallëherë publikon FOTO me bikini

Alketa Vejsiu ÇMEND plazhet e Afrikës, si rrallëherë publikon FOTO me bikini

Moderatorja shumë e njohur dhe e dashur për publikun, Alketa Vejsiu, së fundmi po shijon disa ditë pushimi në Afrikë, nga ku po ndan me ndjekësit foto të shumta në profilin e saj në Instagram.

Alketa është tepër e rezervuar si për jetën private, ashtu edhe me fotot e saj në Instagram. Rrallëherë e kemi parë atë të pozojë e veshur me bikini, mirëpo disa minuta më parë Alketa i ka çmendur të gjithë me një foto të tillë.

E veshur me bikini të zeza teksa qëndron mbi një varkë buzë detit, moderatorja duket tepër në formë dhe me siguri i ka çmendur të gjithë njerëzit që ndodhen aty.