MIAN NUK DO E SHOHIM EDHE PËR SHUMË KOHË/ Zërin e saj e dëgjuam në një bisedë me mami Rudinën – AlpeGossip
MIAN NUK DO E SHOHIM EDHE PËR SHUMË KOHË/ Zërin e saj e dëgjuam në një bisedë me mami Rudinën

MIAN NUK DO E SHOHIM EDHE PËR SHUMË KOHË/ Zërin e saj e dëgjuam në një bisedë me mami Rudinën

Rudina Magjistari hyn tek ata personazhe publikë që jetën familjare e mban larg vëmendjes mediatike. Deri më tani nuk kemi pasur asnjëherë imazh të qartë të vajzës së saj Mia, pasi moderatorja ka vendosur që ta mbajë larg syve kuriozë të publikut. Megjithatë copëza momentesh përkrah të voglës, arratisje në ditë pushimi, apo detaje të tjera të veçanta, Rudina i ka publikuar në raste të rralla në profilin personal.

Disa orë me parë moderatorja ka ndarë me të gjithë një video shumë speciale ku dëgjohet teksa bisedon me të bijën dhe komentojnë foton e stampuar në vezën që Rudina mori dhuratë në puntatën e djeshme të emisionit të pasdites. Ndërsa në fund biseda e ëmbël mbyllet me fjalët: “Të dua shumë”.