Këtë herë nuk është këngë. DJ Blunt iu bën ”DISS” armiqve me këtë kuti me zinxhirë më diamante… pa fjalë (VIDEO) – AlpeGossip
Këtë herë nuk është këngë. DJ Blunt iu bën ”DISS” armiqve me këtë kuti me zinxhirë më diamante… pa fjalë (VIDEO)

Këtë herë nuk është këngë. DJ Blunt iu bën ”DISS” armiqve me këtë kuti me zinxhirë më diamante… pa fjalë (VIDEO)

Dj Blunt kohët e fundit ka qenë në qendër të vëmendjes dhe shkak për këtë janë bërë ofendime që ky i fundit hodhi ndaj Gjikos, Ledrit dhe Faton Shoshit, situatë e cila u komentua jashtëzakonisht shumë në mediat online.

Por mesa duket Blunt kërkon më ngulm të tërheqë vëmendjen e publikut, së fundmi ai ka postuar disa video ku tregon diamantet që i kanë ardhur për klipin e ri.