“NUK E KENI IDENË ÇFARË KËNGE ËSHTË INÇIZUAR”/ Majk gati për super hitin e radhës (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E KENI IDENË ÇFARË KËNGE ËSHTË INÇIZUAR”/ Majk gati për super hitin e radhës (FOTO)

“NUK E KENI IDENË ÇFARË KËNGE ËSHTË INÇIZUAR”/ Majk gati për super hitin e radhës (FOTO)

Reperi Majk e ka në ‘furrë’ hitin e radhës.

Ai nëpërmjet një Instastory ka treguar se kënga të cilën është duke e incizuar do të jetë një super projekt muzikor.

‘’Ju nuk e keni idenë më të vogël çfarë kënge është incizuar sonte’’, ka shkruar ai pranë postimit të fundit.

Mirëpo duhet përmendur se Majk nuk ka sqaruar nëse është fjala për ndonjë këngë solo apo bashkëpunim.

Ajo çfarë dihet është vetëm se do të jetë një hit dhe kjo dëshmohet nëse arrin klikimet e projekteve paraprake apo edhe asaj të fundit me Yll Limanin, këngës ‘Krejt ti fala’ e cila aktualisht ka 11 milionë klikime në Youtube.

“NU