Moderatori shqiptar tregon historinë me të dashurën: E gjeta me dy zezakë, kam qarë… – AlpeGossip
Moderatori shqiptar tregon historinë me të dashurën: E gjeta me dy zezakë, kam qarë…

Moderatori shqiptar tregon historinë me të dashurën: E gjeta me dy zezakë, kam qarë…

Ai është një prej moderatorëve më të njohur të ekranit shqiptar dhe së fundmi po prezanton edicionin e sivjetshëm të “Dancing with the stars”, së bashku me bukuroshen Almeda Abazi.

Këtë të shtunë, moderatori Rudi Hizmo ka rrëfyer disa të pathëna në emisionin ‘Thumb’. I pyetur nga moderatorja nëse ai qan apo jo për femrat, Rudi i ka habitur të gjithë me përgjigjen.

“Kam qarë kur e gjeta me dy zezakë. Bëj shaka, nuk ishin zezakë, ishin të bardhë.”- shtoi moderatori duke qeshur.