Udhëtimet e shtrenjta të Anxhelina Hadergjonajt, zbuloni ku ndodhet këtë herë (FOTO) – AlpeGossip
Udhëtimet e shtrenjta të Anxhelina Hadergjonajt, zbuloni ku ndodhet këtë herë (FOTO)

Udhëtimet e shtrenjta të Anxhelina Hadergjonajt, zbuloni ku ndodhet këtë herë (FOTO)

Anxhelina Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoëbizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit e cila po na shfaqet me poza provokuese.

Këngëtarja e cila jeton prej vitesh në Amerikë gjithmonë sjell imazhe shumë të kuruara ku shfaq linjat dhe tiparet perfekte.

Ama edhe udhëtimet janë pika e dobët e Anxhelinës dhe ajo nuk mundet pa postuar fotografi nga vende të ndryshme në botë.

Kështu këtë herë ka pozuar para Teatrit të Operës dhe Baletit në Sydney.