CILA ËSHTË MË E FAMSHME?/ Greta Koçi “rikthehet” me komentet e bujshme: Aman ma… (FOTO) – AlpeGossip
CILA ËSHTË MË E FAMSHME?/ Greta Koçi “rikthehet” me komentet e bujshme: Aman ma… (FOTO)

CILA ËSHTË MË E FAMSHME?/ Greta Koçi “rikthehet” me komentet e bujshme: Aman ma… (FOTO)

Ato janë dy motrat më të njohura të showbizit shqiptar.

Por këtë herë  këngëtarja Greta Koci është pyetur në rrjete sociale se cila është më e suksessme në tregun muzikor mes saj dhe të motrës Eni Koci.

Dhe përgjigjia e këngëtares nuk pritej: “Aman ma trego ti mua këtë, po të drejtën ama. Se unë nuk e di” – i përgjigjet këngëtarja Greta Koçi.