Nëna dhe djali i saj 8-vjeçar gjenden të vrarë në banesë – AlpeGossip
Nëna dhe djali i saj 8-vjeçar gjenden të vrarë në banesë

Nëna dhe djali i saj 8-vjeçar gjenden të vrarë në banesë

Një nënë dhe djali i saj tetë vjeçar janë gjendur të vdekur në shtëpinë e tyre. Ngjarja ka ndodhur në periferi të Bregut Qendror të Uellsit në Australi.

Sipas hetimeve të para të policisë, hetimet e para çojnë tek vetëvrasja, shkruan Daily Mail

Një zëdhënëse e Policisë konfirmoi se detektivët nuk po kërkonin ndonjë të dyshuar lidhur me vdekjen, pasi sipas tyre dyshohet që nëna ka vrarë djalin pastaj veten.

Një skenë krimi është krijuar pasi detektivët vazhdojnë të hetojnë rrethanat rreth vdekjeve.