EMOCIONUESE/ Graciano përlotet të ëmën me surprizën që i bën në emision (VIDEO) – AlpeGossip
EMOCIONUESE/ Graciano përlotet të ëmën me surprizën që i bën në emision (VIDEO)

EMOCIONUESE/ Graciano përlotet të ëmën me surprizën që i bën në emision (VIDEO)

Graciano Tagani kishte ftuar mamanë e tij në puntatën speciale të “E diell”, që u transmetua ditën e sotme në Top Channel. Mamaja e tij tregoi se Graciano ka qenë një fëmijë shumë mistrec dhe kur ka qenë i vogël i ka vënë flakën shtëpisë duke tentuar të ndizte fishekzjarre.

Graciano i bëri një surprizë të ëmës, një video me fotot e tyre të vjetra dhe një dedikim shumë emocionues.

Mamaja e Gracianos u përlot teksa shihte videon dhe bashkë me të edhe balerini.

“Jam shumë krenare për ty”, u shpreh mamaja e Gracianos me lot në sy.