“ME NJË ÇUN SI ERMALI”/ Amarda Toska tregon me këto pamje si e kaloi ditën e dielë (FOTO) – AlpeGossip
“ME NJË ÇUN SI ERMALI”/ Amarda Toska tregon me këto pamje si e kaloi ditën e dielë (FOTO)

“ME NJË ÇUN SI ERMALI”/ Amarda Toska tregon me këto pamje si e kaloi ditën e dielë (FOTO)

Amarda Toska ka treguar me anë të disa pamjeve në llogarinë në ‘Instagram’ se dita e dielë e ka gjetur në natyrë krah partnerit të saj, Ermal Mamaqi.

“Sot si e dielë, dolëm njëherë. Me një çun si @ermalmamaqiofficial”, ka shkruar moderatorja krah postimit ku shfaqen të dy veshur me rroba sportive, kapele dhe syze.

Komentet e ndjekësve nuk kanë munguar dhe mes tyre ka dalluar ai i Xhemit, e cila ka shkruar: “Ju kam shumë xhan të dyve”.
Kujtojmë se Toska ka treguar herë pas here me postimet e ndryshme se fundjavat i ka kaluar gjithmonë në natyrë së bashku me Ermalin dhe fëmijët e tyre, Joel dhe Sia./revistawho.com