Besa Kokëdhima zbulon dhuratën e veçantë që ka marrë i ati, të gjithë do e donin një të tillë – AlpeGossip
Besa Kokëdhima zbulon dhuratën e veçantë që ka marrë i ati, të gjithë do e donin një të tillë

Besa Kokëdhima zbulon dhuratën e veçantë që ka marrë i ati, të gjithë do e donin një të tillë

Pak minuta më parë këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima ka zbuluar një detaj të veçantë që lidhet me babain e saj. Një skulpturë e tij ndodhet e vendosur në ambientin e shtëpisë së tyre dhe bukuroshja e ekranit nuk ka nguruar ta ndajë me të gjithë. Krahas videos ajo ka shkruar: “Përshëndetje babi”.

Nëse është një dhuratë nga ajo apo motrat e saj këtë nuk dimë ta themi, por është padyshim një zgjedhje shumë e bukur dhe e paçmueshme për deputetin e njohur.