“DASHURIA IME”/ Këngëtari shqiptar uron gëzimin e parë të jetës me fjalët emocionuese (FOTO) – AlpeGossip
“DASHURIA IME”/ Këngëtari shqiptar uron gëzimin e parë të jetës me fjalët emocionuese (FOTO)

“DASHURIA IME”/ Këngëtari shqiptar uron gëzimin e parë të jetës me fjalët emocionuese (FOTO)

Ditën e sotme djali i Vedat Ademit, Jon Art feston 6-vjetorin e lindjes. Urimi i parë ka ardhur nga babai i tij i cili ka zgjedhur të shkruajë pak fjalë për të treguar emocionin që ndjen në një ditë kaq të veçantë për familjen e tij. “Gëzuar 6-vjetorin e lindjes dashuria ime e parë Jon Art. Të dua pa fund. Baba krenar”,-shkruan këngëtari i njohur.

Vedati bashkë me familjen e tij është zhvendosur prej kohësh në Amerikë, ku po jeton dhe po zhvillon me tej karrierën e tij. Herë pa here ai kthehet në Shqipëri për të vizituar miqtë dhe familjarët