UDHËTON DREJT BREGDETIT/ Bieta Sulo nis pushimet: Rendja drejt plazhit nuk është guxim por… (FOTO) – AlpeGossip
UDHËTON DREJT BREGDETIT/ Bieta Sulo nis pushimet: Rendja drejt plazhit nuk është guxim por… (FOTO)

UDHËTON DREJT BREGDETIT/ Bieta Sulo nis pushimet: Rendja drejt plazhit nuk është guxim por… (FOTO)

Moderatorja Bieta Sulo ka udhëtuar së fundmi drejt bregdetit. Ajo ka publikuar në profilin e saj të Instagramit disa foto ku shihet duke ecur përgjatë bregut me vogëlushin Kroi.

Bieta shkruan se rendja drejt plazhin nuk është guxim, por nevojë për energji. Ajo shprehet se duhet ta shijojmë Shqipërinë me plazhe dhe dete, male dhe pyje.

“Si mesdhetar, diellin dhe detin i kemi domosdoshmëri, ndaj rendja drejt plazheve nuk mund të quhet guxim, por nevojë për energji… shumë humbëm madje. Le të shijojmë Shqipërinë me plazhe e dete, male e pyje, fshatin dhe agroturizmin dhe padiskutim ushqimin fantastik”, ka shkruar Bieta krahas fotove.