Martohet bloggerja e njohur/ Publikohen fotot e para nga dasma – AlpeGossip
Martohet bloggerja e njohur/ Publikohen fotot e para nga dasma

Martohet bloggerja e njohur/ Publikohen fotot e para nga dasma

Pas një historie dashurie disavjeçare, bloggerja e njohur, Chiara Ferragni dhe partneri i saj, reperi Fedez, kurorëzojnë sot dashurinë e tyre në një ceremoni mjaft elegante që po mbahet në një nga lokacionet më të bukura të Italisë, Siçili. Vetëm pak minuta më parë kanë nisur të qarkullojnë fotot e para nga dasma. Çifti shfaqet në altar, duke bërë betimet dhe pa dyshim në sy bie nusja, e cila ka zgjedhur një fustan të ‘Dior’ dhe duket si një princeshë. Chiara dhe Fedez janë prindër të një vogëlushi, i cili ka ardhur në jetë disa muaj më parë.