Vajzat shqiptare VIP që kanë bërë gjoksin: Ja si duken ato para dhe pas OPERACIONIT – AlpeGossip
Vajzat shqiptare VIP që kanë bërë gjoksin: Ja si duken ato para dhe pas OPERACIONIT

Vajzat shqiptare VIP që kanë bërë gjoksin: Ja si duken ato para dhe pas OPERACIONIT

Tashmë operacionet plastike nuk janë më ‘tabu’ e aq më tëpër të rrallë, sidomos kur bëhet fjalë në botën e shoëbizit shqiptar. Disa e kanë pranuar që kanë realizuar një ndërhyrje të tillë, disa janë përfolur por mohuar, e disa të tjera kanë bërë ndërhyrje për ta zvogëluar atë.

 

Ja disa nga vajzat shqiptare VIP që kanë bërë gjoksin:

Roza Lati. Ajo është ndër të paktat që e ka pranuar këtë ndërhyrje. Moderatorja madje postonte disa foto dhe video, bashkë me stafin kirurgjik e të tjera post-operacion.

Dafina Zeqiri. Ajo është përfolur që ta ketë bërë këtë ndërhyrje disa herë për shkak të ‘shkrirjes’ së tij. Këngëtarja ka zgjedhur metodën e zhvendosjes së dhjamit nga një zonë tjetër e trupit në gjoks dhe jo implantimin e silikonit.

 

Aferdita Dreshaj. Këto foto në kohë, mund të themi se e vërtetojnë këtë ndërhyrje.

Vildane Zeneli. Modelja përvec ndërhyrjeve të tjera në fytyrë, ka bërë edhe gjoksin. Ajo nuk ngurron ta ekspozojë asetin e ri nëpër rrjetet sociale me ndjekësit e saj.

Çiljeta Xhilaga. Në fakt këngëtarja e ka bërë këtë ndërhyrje për ta zvogëluar numrin e gjoksit, ndryshe nga vajzat e tjera në këtë listë, për shkak të komplikimeve që kjo po i shkaktonte në shëndet.

Rozana Radi. Edhe këngëtarja dhe aktorja ëshët një ndër të paktat që e ka pranuar këtë fakt edhe pse më pas ka thënë që është penduar për numrin e zgjedhur pasi do të donte të kishte zgjedhur një numër më të vogël.

Zaimina Vasjari. Ish-Missi shqiptar gjithashtu ka bërë një ndërhyrje për të rritur volumin e gjoksit.