DO MA BËSH NJË TË SHPEJTË? Pyetja e gazetarit shokoi këngëtaren shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
DO MA BËSH NJË TË SHPEJTË? Pyetja e gazetarit shokoi këngëtaren shqiptare (VIDEO)

DO MA BËSH NJË TË SHPEJTË? Pyetja e gazetarit shokoi këngëtaren shqiptare (VIDEO)

Këto ditë e gjithë vëmendja ka qenë tek “Kënga Magjike” dhe këngëtarët që morën pjesë. Gazetari i “Thumb” ka marrë në pyetje VIP-at në prapaskenë dhe si gjithmonë i ka ngacmuar me pyetjet e tij.
“Më thanë që je grimiere, do ma bësh një të shpejtë?”, e pyeti Krusitën por ajo habitet dhe nuk e kupton pasi gazetari fjalën grimiere e thotë shumë shpejt me tendencë që të hutojë këngëtaren bukuroshe.

“Çfarë të thanë”, e pyet Krusita dhe këtë herë Klintoni ja bën pyetjen siç duhet. Ndiqeni në videon e mëposhtme.