“FLUTURIMI I PARË ARRITI…”/ Kejvina i dërgoi një mesazh me dron Luizit? Motra e modeles shuan dyshimet e Oltës – AlpeGossip
“FLUTURIMI I PARË ARRITI…”/ Kejvina i dërgoi një mesazh me dron Luizit? Motra e modeles shuan dyshimet e Oltës

“FLUTURIMI I PARË ARRITI…”/ Kejvina i dërgoi një mesazh me dron Luizit? Motra e modeles shuan dyshimet e Oltës

Të gjithë banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë habitur nga droni që panë ditën e sotme, pasi në të shkruhej: “Unë të dua dhe ti e di”.

Ky mesazh ishte për Luiz Ejllin pasi në foto shfaqej ai së bashku me Kejvina Kthellën. Modelja duket se ka dashur që t’i dërgojë një mesazh këngëtarit, pavarësisht se u eliminua nga shpulla që i dha atij.

Kejvina i dërgoi një mesazh me dron Luizit? Motra e modeles zbulon

Ndërkohë më herët në një bisedë me Luizin, Olta Gixhari u përpoq “t’i hapte sytë”, duke i thënë të mos bëhej naiv.

“Nuk ta ka dërguar Kejvina atë, harroje. Ti atë e nxore nga shtëpia, të të sjellë ajo dron. Mos u bëj naiv, Luiz. Nuk është i Kejvinës ai dron, nuk ma merr mendja. Ti e nxore jashtë,”-i tha Olta.

Nga ana tjetër Luizi i ka thënë se arsyeja e vërtetë pse Kejvina është jashtë shtëpisë sot, në fakt ishte nxitja që i bëri Olta dhe Tea.