“TË DUA…”/ Donald Veshaj na la pa fjalë, ja çfarë ka përgatitur ai për Bora Zemanin (VIDEO) – AlpeGossip
“TË DUA…”/ Donald Veshaj na la pa fjalë, ja çfarë ka përgatitur ai për Bora Zemanin (VIDEO)

“TË DUA…”/ Donald Veshaj na la pa fjalë, ja çfarë ka përgatitur ai për Bora Zemanin (VIDEO)

Donaldi di si ta bëjë të lumtur Borën dhe së fundmi ka realizuar një portret shumë të bukur të moderatores. Aktori ka postuar një video ku shfaq procesin e realizimit të këtij projekti duke i bërë edhe një dedikim partneres. “Për ty Bora”-shkruan Donaldi, krah surprizës që çdo vajzë do ta donte.

Përpos deklaratave të dashurisë që i bëjnë njëri-tjetrit në jetën e përditshme, për Borën e Donaldin ka vend edhe për ta shprehur dashurinë në rrjet. E në këtë rast ra në sy komenti i Borës: “Të duaaaa”. Dhe Donaldi që ia kthen: “Unë më shuuuumë”.

Kujtojmë që çifti janë bashkë prej më shumë se një viti dhe ndonëse në fillim preferuan ta ruanin larg publikut lidhjen e tyre, tanimë nuk i kursejnë deklaratat e dashurisë.

Kliko linkun

https://www.instagram.com/tv/CITX-TJjL-7/?utm_source=ig_web_copy_link