Dafina Zeqiri publikoi një FOTO me Ledrin dhe rrjeti po “ÇMENDET”: Mall, rikthim apo bashkëpunim? – AlpeGossip
Dafina Zeqiri publikoi një FOTO me Ledrin dhe rrjeti po “ÇMENDET”: Mall, rikthim apo bashkëpunim?

Dafina Zeqiri publikoi një FOTO me Ledrin dhe rrjeti po “ÇMENDET”: Mall, rikthim apo bashkëpunim?

Ju e dini tashmë se Dafina dhe Ledri kanë qenë një ndër çiftet më të preferuara të publikut shqiptar dhe ndonëse shpesh ata kishin hatërmbetje mes njëri tjetrit, kthimi ishte gjithmonë i ëmbël. Mjaft të kujtoni hitin e disa sezonesh në parë në verë ku të gjithë këndonin njëzëri: “Got ur back, t’dyt jena ma t’mirët n’qytet”.

Epo ky referen, bashkuar dhe kombinimit perfekt në klip të Ledrit dhe Dafinës ka qenë një ndër projektet më të realizuar dhe më të ndjerë të dyshes.

Ditën e djeshme, Duffy në Instastory ka postuar një foto nga ky klip, krah Ledrit e pranë detit. Ajo ka shkruar se i mungojnë flokët e gjatë të kuq, por fansat ndryshe e kanë përkthyer…

Dafina është tashmë në SHBA në një lidhje të konsoliduar atje, ndërkohë që edhe Ledri flitet të jetë në një lidhje. Ribashkimi i tyre duket larg, megjithatë një nostalgji e momentit duket se ka ndezur dhe një herë dëshirën e fansave për t’i parë bashkë.