ÇFARË PO NDODH? Meri sapo na la të kuptojmë që i ka dhënë fund lidhjes: Kemi nevojë… – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Meri sapo na la të kuptojmë që i ka dhënë fund lidhjes: Kemi nevojë…

ÇFARË PO NDODH? Meri sapo na la të kuptojmë që i ka dhënë fund lidhjes: Kemi nevojë…

Meri ishte vajza që fitoi zemrën e Saimirit dhe “princi modern” e zgjodhi si partneren e tij të ardhshme. Ata janë çifti i parë që u krijua nga spektakli “Love Story”, ndërkohë që të gjithë ishin kuriozë të dinin se si do të vijojë më tej marrëdhënia mes tyre.

Mirëpo, përveç intervistave ku folën për njëri-tjetrin e treguan se po njihen në distancë (Saimiri në Gjermani e Meri në Shqipëri), ata s’kanë treguar asnjë shenjë tjetër që janë bashkë.

Madje, Saimiri ka udhëtuar së fundmi drejt Shqipërisë dhe këtë e tregoi në story për të gjithë ndjekësit e tij, por s’pamë në asnjë moment Merin.

Fansat besojnë se ata s’janë takuar fare, megjithëse po na paraqiten ende si çift. Postimet e tyre në rrjete sociale kanë qenë gjatë gjithë kohës në vende të ndryshme dhe kjo i ka shtyrë të gjithë të besojnë që janë ndarë.

As Saimiri dhe as Meri s’kanë reaguar për lajmet e ndarjes që po qarkullojnë lart e poshtë, ndërkohë që fansat po presin të gjithë një përgjigje.

“Marrëdhënia me Saimirin deri tani po shkon shumë mirë, jemi në fazën e parë të njohjes së vërtetë përtej kamerave dhe po përpiqemi t’i kushtojmë kohë njëri tjetrin duke shkëmbyer mesazhe gjatë gjithë kohës dhe duke folur me kamera. Dua të permend edhe që një pjesë e publikut interesohen shumë për marrëdhënien tonë dhe mendojnë se ne nuk jemi bashkë, por thjesht kemi nevojë për pak privatësi.”- është shprehur Meri më herët gjatë një interviste.