E dhimbshme: Pasi mori vesh se ka kancer, aktori i famshëm kthehet sërish te.. – AlpeGossip
E dhimbshme: Pasi mori vesh se ka kancer, aktori i famshëm kthehet sërish te..

E dhimbshme: Pasi mori vesh se ka kancer, aktori i famshëm kthehet sërish te..

Altan Gördüm dhe Vahide Perçin pas 22 viteve martesë u ndanë për t’u ribashkuar tani kur aktorja u diagnostifikua tani me kancer.
Në mediet turke u raportua se ata pas pesë viteve ndarje tani janë martuar sërish, përcjell ORAvip.

Si duket sëmundja e rëndë që ka prekur Vahiden e ka prekur rëndë burrin e saj aktor, i cili u rikthye tek ajo.

Çifti në moshë në disa fotografi të mëhershme dukeshin të lumtur në martesën e tyre, por tani ata duket që nuk dëshirë të ekspozohen në media me pamjen që ka marrë aktorja nga pasojat e kancerit, por në disa fotografi janë kapur sërish së bashku