Pas ndarjes së dhimbshme nga Olsi Klosi, Fjorentina e “Big Brother” bëhet nuse (FOTO) – AlpeGossip
Pas ndarjes së dhimbshme nga Olsi Klosi, Fjorentina e “Big Brother” bëhet nuse (FOTO)

Pas ndarjes së dhimbshme nga Olsi Klosi, Fjorentina e “Big Brother” bëhet nuse (FOTO)

Olsi Klosi dhe Fjorentina Halili ishin një prej çifteve më të komentuar të edicionit të 9 të Big Brother. Pas lajmit se në tetor të vitit të kaluar ata vendosën të ndaheshin, duket se Fjorentina e përjetoi më keq ndarjen e tyre.

Ajo shprehu publikisht dashurinë për Olsin edhe pse ata nuk ishin më bashkë. Mirëpo 8 muaj pas ndarjes, Fjorentina i ka habitur të gjithë me një postim në Instastoryn e saj.

Siç e shohim, ajo është bërë nuse. Fjori ka publikuar një foto me vello në kokë dhe në përshkrimin e fotos shkruan:

“Nuse yll do dilkam”- duke i futur fansat në dyshim nëse po martohet vërtetë, apo veshja e saj si nuse nuk ka të bëjë me një martesë.