HAP ZEMRËN/ Ylli Baka tregon kur e ka humbur virgjërinë: Ishte natë me yje… – AlpeGossip
HAP ZEMRËN/ Ylli Baka tregon kur e ka humbur virgjërinë: Ishte natë me yje…

HAP ZEMRËN/ Ylli Baka tregon kur e ka humbur virgjërinë: Ishte natë me yje…

Këngëtari Ylli Baka ka folur për herë të parë për një temë pak të sikletshme për të.

I ftuar tek “Treshat”, Baka tek rubrika “Makina e të vërtetës” ka treguar për herë të parë se kur e ka humbur virgjërinë.

BISEDA NË STUDIO:

BORA ZEMANI: Kur e ke humbur virgjërinë? Dhe a ishte natë me yje?

YLLI BAKA: Po kishte, shumë bile atë natë. Isha nja 20 vjeç e ca, ku dinim ne atëherë.