NË SUPER FORMË/ Rovena Dilo publikon si rrallëherë FOTO me bikini – AlpeGossip
NË SUPER FORMË/ Rovena Dilo publikon si rrallëherë FOTO me bikini

NË SUPER FORMË/ Rovena Dilo publikon si rrallëherë FOTO me bikini

Rovena Dilo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar që herë pas here është munduar të sjellë edhe një frymë e kulturë të re në muzikë.

Por jo vetëm kaq këngëtarja duket sikur ka bërë pakt me rininë gjë e cila duket dhe në foton e publikuar sot në llogarinë e saj në Instagram.

Dilo siç duket ndodhet me pushime dhe ditën e sotme i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me format e saja trupore.

Në foto këngëtarja shfaqet me bikin si rrallëherë ku dhe ka shkruajtur : ‘ E dua diellin,por më shumë dua lëkurën time’